09.11.2011 07:46

Relax- Tornádo "A" 9:1 /4:0/

Sestava: Jakub Lhotský-J.Ren, Jan Lhotský,Stakič ml.,Protschke-Jiří Brabec, Šmejkal,Záhořík, Cinádr

Branka Tornáda-Brabec

Hráči Tornáda povzbuzeni minulým úspěchem vstoupili do zápasu s jasnou taktikou do poločasu udržet hratelný výsledek a neinkasovat zbytečné góly. Bohužel většinou po individuálních chybách se účet prvního poločasu zastavil na 4:0 pro domácí. Několik šancí Tornádo neproměnilo, smolařem byl Protschke, který z trestného kopu trefil pouze břevno a v poslední minutě neproměnil penaltu po šesti faulech domácích.

Na začátku druhé půle pak ten samý hráč neproměnil šanci při dorážce Stakičovy střely. Tornádo poměrně tlačilo, ale opět dostalo laciné góly. Šanci ještě vykřesal hrající předseda, ale ta brzy zhasla a skóre se zastavilo na 9:1. Domácí nebyli lepším týmem, ale nemilosrdně potrestali chyby hostů.

napsal: Martin P.