26.03.2011 10:30

První zápasTornáda "B" jarní sezóny 2011

Dne 25.03.2011 se odehrál na umělé trávě na Kamenném vrchu - Střekov první zápas jarní sezóny 2011 a to Tornáda s týmem Hornets. Sestava na zápas byla naprosto vyvážená a to 4 útočníci a 4 obránci (přesně 8 + 1).

Sestava byla:

v bráně: Kuba

v obraně:  Ruda, Čóča, Pedro, Bóďa starší

v útoku: Míša Bureš, Máchal, Pavel Škvor a Frančes

Zápas měl rychlé tempo, Tornádo vstřelilo první gól, poté druhý i třetí. A s tímto skórem jsme šli do druhého poločasu. Bohužel toto skóre se nám nepodařilo udržet a po několika individuálních chybách jsme inkasovali 3 góly za sebou. Stav byl naráz 3:3 a zápas se začal přiostřovat.

Přesto se Tornádu několik minut před koncem podařilo vstřelit branku na 4:3. V poslední minutě se ještě soupeř pokusil o tlak a snažil se „vykřičet“ údajnou penaltu. Ale to bylo naprosto zbytečné a Tornádo „B“ zcela zaslouženě vyhrálo 4:3.

Výkon rozhodčího hodnotím průměrně. Hřiště kvalitní a po podzimní sezóně opravené sítě byly příjemnou změnou. Soupeř tvrdý, v závěru zbytečně neudržel nervy na uzdě, přesto vše v rámci fair - play.