09.11.2011 07:53

Lesná pes B-Tornádo B 1:5/1:2/

Sestava: Jakub Lhotský-Petr Douša,Stakič st.,Jan Brabec,De Gennaro,Peroutka,Šmejkal, M. Bureš, Jakl
Branky Tornáda -Šmejkal, Jakl, Jan Brabec, De Gennaro, Peroutka

Tým Tornáda B nastoupil za mizerného osvětlení na špatném hřišti na ZŠ Mírová. To jej však nezaskočilo a i přes první brzy obdrženou branku nesložil zbraně a brzy zásluhou Šmejkala vyrovnal. Domácí bušili do hostující obrany i za pomoci brankáře, ke gólu to však nevedlo. Alespoň ne do branky Tornáda. Těsně před poločasem využil Jakl toho, že se brankář pomalu vracel z poloviny Tornáda a prostřelil jej tvrdou střelou, která o tyč zapadla do branky.

V druhé půli se obraz hry nezměnil, domácí bušili do obrany Tornáda, ale její obě čtyřky bránily skvěle a co prošlo, to pochytal Lhotský v bráně. Po jednom dalším výpadu domácího brankáře se odrazil míč k Čóčovi Brabcovi a ten šajtlí alá Rosický poslal míč skoro z poloviny hřiště do odkryté branky. Na hřišti se začalo trošku jiskřit a často u toho byl kliďas Jakl:-) Tornádo však zápas skvěle odbránilo a několika dalšími skvělými zákroky se blýskl Lhotský. Poté na 4:1 z brejku zvýšil De Gennaro, který dostal od Brabce nezištnou přihrávku. Na konečných 5:1 upravil skóre veterán Peroutka, který se mazácky zbavil domácího obránce když mu zasekl míč kličkou doleva a pohodlně skóroval.

Béčko předvedlo skvělý výkon, a který se i přes špatné osvětlení rozhodně dalo koukat:-)

napsa: Martin P.