03.11.2010 22:47

Zápas Tornádo "A" proti Sokolu ze dne 03.11.2010

Tak naše Áčko má za sebou další zápas v okresní soutěži a bohužel neúspěšný. Sešli jsme se celkem v hojném počtu 8 hráčů, ale to bohužel na výhru nestačilo. Začátek zápasu a celý první poločas se vyvíjel spíše ve prospěch soupeře. Hned zkraje jsme ustáli několik vyložených šancí, pár tyček a dokonce přečíslení 4 na 3 když jsme hráli oslabení o vyloučeného hráče, který obdržel dvě žluté karty (jednu za odkopnutý míč a druhou za faul). Góla jsme dostali po závaru před naší brankou, kdy se míč nešťastně odrazil k protihráči. Druhý gól padl do naší sítě díky přečíslení, kdy náš brankař neměl šanci na dva osamoceně útočící hráče, kteří se dostali k šanci po naší chybě v útoku. Soupeř hrál celý zápas zodpovědně zezadu a bylo obtížné se proti jeho kvalitně bránícím hráčům prosadit. I přesto se nám to podařilo a první poločas jsme utáli s prohrou 2:1. Druhý poločas jsme hráli více aktivně, nepouštěli jsme soupeře tolik do útoku, ale opět se nám nedařilo proti jejich kvalitní obraně. Poslední branku jsme dostali opět z breaku, kdy se útočník trefil krásným angličákem do naší branky. Sokol zvítězil s odřenýma ušima o pár branek (doslova) 3:1. Výkon rozhodčích byl vyhovující. Stav hřiště dobrý. Osvětlení hřiště asi nejhorší ze všech hřišť, na kterých hrajeme. Příště to bude určitě lepší. Tornádu zdar.

napsal: Petr Douša